KONST / Litografier / Färglitografi 13061178
nr 1306 1178
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, PT. Signerad. Motivet: 51x66 cm
Kondition: saknar glas
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 februari 2020
kl 18:13:39
9/2 21:31:49
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner